Vanhaberleri.NET – Bağımsız Van Haber Sitesi

Bağımsız Van Haber Sitesi Vanhaberleri.NET, Van’da 4 yıldır faaliyet gösteren, Van’da yaşanan olaylara ideolojik olarak değil insani ve adalet terazisini gözeterek bakan bağımsız bir haber sitesidir.

Vanlıların yaşanan gelişmeleri yakından takip etmesi oldukça önemli ve hayati bir konudur bizim için. Özellikle geçen yıl yaşanan üzücü Van depreminden sonra insanımızın Van’dan daha çok haber alması, yaşanan gelişmeleri anında ve tarafsızca öğrenebilmesi için gece gündüz çalışan ve haber ajanslarına üye olan bir haber sitesiyiz.

Nerede olursanız olun, sitemizi ziyaret ederek profesyonel kadromuzun hazırlayıp sunduğu haberlerimize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Durmadan yenilenen güncel haberlerimiz sayesinde Van gündemini yakından takip ederek, Vanhaberleri.NET sayesinde Van Halkının nabzını hissedeceksiniz.

Van haberciliğine yeni bir bakış açısı getiren sitemiz, yalan yanlış haberlere müsaade etmediği gibi, olan biteni en yalın haliyle sizlere aktarmayı bir görev bilmiştir. Sitemizde ayrıca Van’ın ilçeleri için açtığımız kategoriler sayesinde, ilçelerimizde yaşayan halkımızında yaşadıkları çevrede gelişen olayları anında öğrenebilme imkanı yakalamışlardır.

Vanhaberleri.net sitesi olarak düsturumuz; haberi en hızlı şekilde kullanıcıya ulaştırmak ve okuyucuların haberleri eksiksiz, tarafsız ve yanlışsız olarak ulaşa bilmeleridir. Van’da yayın yapan Van Haber siteleri içinde 4 yıldır zirveden olan sitemizde sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Bir önceki yazımız olan 2013 Yılı Asgari Ücret Artışı Belirlenti başlıklı makalemizde 2013 Asgari ücret zammı, 2013 yılı Asgari Ücret ne kadar ve Asgari Ücret 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir